Kalkulator OC i AC - porównaj ceny i kup ubezpieczenie samochodu online

Czy wiesz, że polisa OC tańsza nawet o 300 zł jest w zasięgu Twojej ręki? Dzielą Cię od niej tylko 3 kroki:
  • Wypełnij poniższy formularz
  • Porównaj wyniki kalkulacji
  • Kup tanią polisę OC
i….ciesz się realnymi oszczędnościami!

Co zyskuję kupując OC przez kalkulator OC AC?

Decydując się na zakup ubezpieczenia za pośrednictwem kalkulatora OC AC zyskasz czas, ponieważ wszelkie formalności związane z obowiązkową ochroną pojazdu możesz załatwić w kilkanaście minut oraz wygodę, gdyż nie musisz nawet wychodzić z domu. To jednak przede wszystkim duża oszczędność finansowa, ponieważ porównując ze sobą jak najwięcej ofert ubezpieczenia, możesz znaleźć OC tańsze nawet o kilkaset złotych. Zaoszczędzone pieniądze lepiej przeznaczyć na dodatkowe wyposażenie auta lub wykorzystać w razie konieczności jego naprawy.

Czym się kierować przy wyborze OC?

Podczas wyboru najlepszego ubezpieczenia OC kieruj się tylko jedną zasadą – najtańsze znaczy najlepsze. Polisa odpowiedzialności cywilnej ma to do siebie, że w każdym towarzystwie jest dokładnie taka sama. Ponieważ ubezpieczenie regulowane jest przez odpowiednią ustawę, każde towarzystwo ma obowiązek posiadania OC o określonym zakresie. Jeśli do wyboru posiadasz kilka polis o bardzo zbliżonej lub wręcz identycznej cenie, wtedy warto sprawdzić szczegóły polis dodatkowych, które dodawane są do ubezpieczeń obowiązkowych.

Czy muszę odpowiadać na wszystkie pytania w formularzu?

Rozumiemy oczywiście, że ilość pytań w naszym formularzu może Cię nieco przerażać, ale pamiętaj, że są one zamieszone po to, abyśmy mogli znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę ubezpieczenia samochodu. Wypełniając wszystkie puste pola na naszej stronie zyskujesz pewność, że przedstawione propozycje polis są rzetelnie przeliczone, a ceny nie zmienią się przy zakupie lub przejściu na stronę ubezpieczyciela.

Czy podawanie swoich danych w kalkulatorze OC jest bezpieczne?

Dbamy o każdy aspekt naszej strony, a zwłaszcza o bezpieczeństwo danych jej użytkowników. Wszystko co wpisujesz w kalkulatorze jest odpowiednio zabezpieczone i przechowywane. Nasza witryna używa certyfikatu EV (co możesz zauważyć przez ikonkę zielonej kłódeczki obok paska adresu). Twoje dane są przechowywane przez naszą firmę tylko na potrzeby sprzedaży ubezpieczenia i nie są nigdzie udostępniane ani sprzedawane.

Jakie ubezpieczenie mogę kupić online?

Podstawowymi polisami jakie możesz kupić za pośrednictwem internetu są obowiązkowe OC oraz autocasco, czyli ochrona samochodu i jego wyposażenia. Oprócz nich kupisz także ubezpieczenia dodatkowe, np. ASS - pomoc w podróży i NNW - chroniące kierowcę oraz pasażerów danego pojazdu na wypadek doznania trwałego uszczerbku na zdrowiu. Użytkownik naszej porównywarki zakupi wraz z podstawowym ubezpieczeniem również ochronę opon, szyb, czy też pomoc prawną, która zapewnia poradę prawnika w sprawach związanych z chronionym pojazdem.

Ubezpieczamy Auto - Kalkulator polis OC na 99% najtaniej! Kalkulator OC AC porówna za Ciebie składki ponad 20 firm w 7 minut! Wybierz OC AC już od 250zł. Nie przepłacaj, najlepsze OC to tanie OC! ubezpieczamyAuto
Oceń nasz kalkulator
3.05 /5 z 21 ocen
Twoja ocena została już dodana: {{ratingCtrl.existingRating}}